AYAK DETOKS

Anasayfa

Hizmetlerimiz

Ayak Detoks

Ayak Detoksu

Detoks, organizmamız tarafından üretilen ve dışarıdan aldığımız toksinlerin belirli adale/bölge/organlarda birikerek daha sonra kalıcı bir hastalığa yol açmadan vücudumuzdan atılması, böylece sebep oldukları veya ileride olabilecekleri sorunların önüne geçilmesi uygulamalarına verilen genel addır.

Kozmik Bilim, vücutta biriken toksinlerin doğal yöntemlerle ve yan etkisi olmadan atılmasına önem vermektedir. Uzmanlara göre ayak altında bulunan ve her biri vücudumuzdaki organlarla bağlantılı refleks noktaları toksinlerin vücudumuzdan doğal yöntemlerle atılması için uygundur.

Merkezimizde uygulanan ayak detoksu yöntemi ile sizde toksinlerinizden hızlı bir şekilde arınabilir ve ileri de değişik sorunlar şeklinde baş gösterebilecek bir çok hastalığa karşı önlem alabilirsiniz. Bu yazımız da sizleri, "Nobel Ödüllü İyonizasyon Yöntemi Ayak Detoksu" hakkında bilgilendirmek istiyoruz.


Nobel Ödüllü İyonizasyon Yöntemi

2003 yılında Kimya dalın da NOBEL ÖDÜLÜ alan Amerikan Bilim Adamları PETER AGRE ve RODERİCK MACKİNNON ‘İYONİZASYON YÖNTEMİ’ sayesinde kişilerin sağlıklı yaşam standardını arttırmıştır. PETER AGRE, Hücre zarların da ki su kanallarını keşfetmesiyle, RODERİCK MACKİNNON, İyon kanalları ile ilgili yapısal ve mekanik çalışmaları ile ilgili Nobel ödülüne layık görülmüştür. Bilimsel çalışmaları tuzların (iyonların) ve suyun vücut hücrelerinin içine ve dışına nasıl taşındığını(örneğin ,böbrekler suyu ilk idrardan geri alır); sinir hücrelerindeki elektrik sinyallerinin nasıl oluştuğunu ve iletildiğini açıklamıştır.

 

Nasıl Çalışıyor?

Zayıf BESLENME ve yüksek STRESTEN dolayı aşırı miktarlarda diasetik, laktik, pirüvik, ürik, karbonik, asetik, bütirik ve hepatik asitler gibi atık ürünleri biriktirme ve depolamaya eğilimliyizdir.

Yaşlanırken, hastalıktan kaçınmak ve zindeliğin korunması, vücudun her tarafında ALKALİK  bir ortamın muhafaza edilmesini gerektirir ki bu da her gün kumsalda yürümediğiniz sürece günümüzün yüksek teknolojili, aşırı stresli, toksik toplumumuz içinde başarılması neredeyse imkânsız bir şeydir.

İyon Temizliği, tamamıyla kumsal boyunca yürürken oluşan ortamın tam olarak aynısını oluşturur, ama daha kuvvetli bir şekilde, çünkü ayaklarınız suyun içinde üretilen iyonlarla direkt temastadır.

Cihazın üretmiş olduğu negatif iyonlar ayak altı salgı bezlerinden içeri nüfuz ederek vücudunuzda ve organlarda biriken toksinlerin suya çekilmesini sağlar.

newlife