PRP (Plazma RichPlatelet)

PRP Nedir?

PRP son yıllarda özellikle özellikle cilt gençleştirmede son derece radikal bir çözüm olarak uygulanmaktadır.
Cildimiz olumsuz koşullar ile sürekli mücadele halindedir. Ancak bu mücadeleden başarı ile ayrılabilmesi için takviye gerekir. Kişiye baktığımızda ilk gördüğümüz cildidir. Bunun için gerekli olan besin, kollojen ve elastinlerin yenilenmesi gerekir.
PRP (Pilatelet Rich Plasma) içeriği itibari ile ihtiyacımız olan yapılandırıcı, onarıcı maddeleri içermektedir. Kanımızda bulunan büyüme faktörü adı verilen mazlemeler, ekstra olark PRP yöntemi ile cilde verilir. Alternatif söz konusu değildir.
PRP yüz, boyun, dekolte, el üzeri kırışıklıkları, akne izleri, saç güçlendirme de kullanılır. Üç - beş seans yapılabilir. İKİ-ÜÇ hafta aralıklarla ugunlanabilir. İşlem süresi 30 dakikadır. (ortalama)

PRP SAÇ TEDAVİSİ
Olumsuz koşulların oluşturmuş olduğu yağlanma kepeklenme gibi sorunlar kişinin kanında mevcut olan vitaminlerin deri altına transfer edilmesi ile yok etme esasına dayanır. Bu tedavi sonrasında iki yılda kaybolması beklenen saç ömrü sekiz-on yıla kadar çıkablir. Tatmin edici sonuçlar vermektedir ve işlem süresi 45 dakikadır.
Ayrıca saç PRPsi saç ekimi öncesi veya sonrasında güçlenirme adına yapılabilir. Bunu doktorumuz görüp ihtiyaca göre karar vermektedir.

DERMAROLLER (Cilt Bakımları)
Göz çevresi bakımı (eye cell kit)
Doku canlandırma
Kırışıklık karşıtı-elastikiyet ve anti aging terapisi
Sivilce bakımı /Yağlı cilt kokteyl terapisi
Serbest çizgiler derin kırışıklık solüsyonu
Leke ve akne skarı tedavisi