Radyo frekans

Anasayfa

Hizmetlerimiz

Radyo Frekans

Radyo Frekans

Radyofrekansla Cilt GençleştirmeCilt gençleştirmede yükselen trend Radyo Frekans ;
Zamanı durduramasak da cildimizdeki olumsuz izlerini azaltabilir, oluşumlarını geciktirebiliriz. Modern tıbbın bu alandaki son buluşu radyo frekans, newlifeestetic güvencesiyle ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen kadın ve erkeklerin hizmetinde.

Radyo dalgaları bu defa sağlık hizmeti vermek için hayatımıza giriyor.
Kısaca, 'radyo dalgalarının deri altı yapılardaki su moleküllerini hayata geçirerek sürtünme etkisi ve bölgesel ısınma oluşturarak kollajen üreticilerini tetiklemesi' olarak tanımlayacağımız bu yöntemde, ısı verilen bölgede, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi sağlanabiliyor.
Uygulama emniyetli, sonuçlar, rahatça gözlenecek denli başarılı...İşlem alanına göre 20 dk. ile 30 dk arası değişen uygulamada hedef, cilde sağlamlık, esneklik, gerginlik veren kollajenlerin artırılması.

5-10 seanslık kür olarak önerilen radyo frekans'ın etkileri işlemden hemen sonra görülmeye başlamakla birlikte, asıl sonuçlar 1-2 ay sonra gözlenmekte.
Etkinliğini iki yıl kadar sürdüren radyo frekans tedavisi, hastalarda herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan, cerrahi olmayan, ağrısız bir tedavi yöntemi. Bu sebepten cerrahi müdehalenin henüz erken olduğu, yıpranmış, yorgun ciltler için tercih ediliyor.

Normal şartlarda 1-1.5 yıl sonra ikinci seansı uygulamak yetiyor. Etki alanları çok geniş...Radyo frekans, tüm yüz bölgesindeki ince kırışıklık ve çizgilerde, yanak bölgesinde daha belirgin olan yüz sarkmalarında, gıdı bölgesindeki sarkmanın iyileştirilmesinde, boyundaki yatay bantların giderilmesinde, karın ve kollardaki sarkma ve gevşekliklerin toparlanmasında etkili bir yöntem. Yan etkisi olmayışı ve sadece uyarı yöntemiyle tamamen doğal iyileştirme mekanizmasını harekete geçirmesi açısından son zamanların gözde anti aging uygulamalarındandır.